Doubledecker nově u Mostu Pionýrů

13.7.2021

Prázdninová linka č. 88 je opravdovou turistickou lahůdkou. O víkendech jezdí mezi nejoblíbenějšímí cestovatelskými atrakcemi ve městě. Spojuje ostravskou zoo a Dolní oblast Vítkovice. Nově však v obou směrech obsluhuje zastávku Most Pionýrů, která téměř sousedí s dalším turistickým lákadlem - Vyhlídkovou věží Nové radnice. Z věže je krásný výhled na celé město a široké okolí, poznáte tak Ostravu se všemi jejími kontrasty. Pokud budete mít zájem dozvědět se více informací, jak o historii, tak současnosti města, můžete využít služeb průvodců, kteří sídlí v infocentru pod věží a rádi poskytnou na vyhlídkovém ochozu ve výšce 73 metrů výklad.

Pokud vám však pohledy z výšky nevoní, můžete se vydat alespoň na příjemnou procházku centrem města. Vystoupit můžete také na zastávce Stodolní. A co v centru? V některém z našich infocenter OSTRAVAINFO!!! požádejte o "Průvodce do kapsy", kde najdete tipy na procházky, podniky nebo kulturu. Stáhnout si jej můžete také v pdf verzi zde.

Linka 88 jezdí v soboty a neděle od 8:45 do 18:15 v půlhodinových intervalech. Jízdní řád najdete zde.

stravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most PionýrůOstravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most PionýrůOstravské doubledeckery nově obsluhují také zastávku Most Pionýrů

Zpět

Slezskoostravský hrad Vyhlídková věž Nové radnice Ostrava Černá louka

© 2019 - 2022 Černá louka s.r.o.    |    Zásady ochrany osobních údajů    |    Obchodní podmínky